Het contract met Carel van der Velden is verlengd t/m 30 juni 2025. Dit staat in lijn met de nieuwe doelstelling vanuit Taba om op termijn in de 2e klasse terecht te komen.
[Foto: Ricardo Fernandes Nazaré van de Seniorencommisie (links) heeft het vertrouwen dat de 2e klasse op termijn behaald zal worden met hoofdtrainer Carel van der Velde (rechts)]
Taba vertrouwt erop dat dit met de hoofdtrainer behaald zal worden.
Deze nieuwe doelstelling hebben we in het leven geroepen zodat de jeugd en senioren wat meer gaan aansluiten met elkaar, zodat ook de jeugdspelers ernaar uit kunnen kijken om met trots naar de selectie toe te werken.
We zijn zeer tevreden met de resultaten die al behaald zijn en kijken vooruit om iets te bereiken wat binnen AFC Taba nog nooit gelukt is!
Op de winderige zondagmiddag 5 november reisde AFC Taba af naar Culemborg voor de wedstrijd tegen SMVC Fair Play.
Update: verslag / notulen van de ALV op 7 november 2022 vind je hier
Een echte bekerwedstrijd tegen Ajax wil je wel een keer in je leven spelen, ook al weet je op voorhand waar de winst naartoe gaat. De veteranen van Taba 35+2 kregen dit genoegen in de schoot geworpen na vorig jaar een zeldzaam zeer goed seizoen in de derde klasse te hebben gedraaid, maar o.a. mede door Corona geen kampioen zijn geworden.
TABA afc heeft zondagmiddag de eerste overwinning van het seizoen gepakt. In een intens duel werd Alliance ’22 sv. met een 4-1 nederlaag huiswaarts gestuurd.