Programma thuis

Week

2022

Zaterdag 21 mei 2022
Nr
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Veld
Scheidsrechter
T
U
S
186828
08:30
TABA afc JO12-4
SDZ JO12-7
2B/C
-
-
-
189599
08:30
TABA afc JO11-3
TOS-Actief JO11-3
WB 1
-
-
-
191755
08:30
TABA afc JO11-1
DRC JO11-1
WB 1
-
-
-
193541
08:30
TABA afc JO10-4
JOS Watergraafsmeer JO10-1
2A
-
-
-
194767
08:30
TABA afc JO10-3
SDZ JO10-3
1C
-
-
-
200435
08:30
TABA afc JO9-1
CTO '70 vv JO9-1
1B
-
-
-
205054
08:30
TABA afc JO8-3
HBOK JO8-1
1D
-
-
-
203479
08:30
TABA afc JO8-2
AGB JO8-2
1A
-
-
-
213471
08:30
TABA afc JO7-3
Zeeburgia avv JO7-1
20-veld 1-Zeeburgia
Sportpark Middenmeer
213472
08:50
TABA afc JO7-3
ASV Blauw-Wit JO7-3
20-veld 1-Zeeburgia
Sportpark Middenmeer
175490
10:00
TABA afc JO13-2
ZSGOWMS JO13-2
2
-
-
-
188811
10:00
TABA afc JO12-5
OFC JO12-2
1B/C
-
-
-
188857
10:00
TABA afc JO12-3
AFC JO12-6
1A/D
-
-
-
213403
10:40
TABA afc JO7-1
ASV Blauw-Wit JO7-1
veld 2-Amstelveen/Nautilus
Sportpark Sportlaan-Oost
213405
10:50
TABA afc JO7-2
Amstelveen/Heemraad JO7-1
veld 2-Amstelveen/Nautilus
Sportpark Sportlaan-Oost
207621
11:30
TABA afc JO15-1
Swift JO15-1
2
-
-
-
208113
11:30
TABA afc JO13-1
WV-HEDW JO13-2
1
-
-
-
29155
13:00
TABA afc 6
Meer De sv. 8
2
3
5
-
66670
13:15
TABA afc 2
Argon 5
1
2,
6
-
39853
15:00
TABA afc 5
DVVA csv. 12
2
10
4
-
30181
15:15
TABA afc 35+2
IJsselmeervogels 35+1
1
11
7
-
43278
17:15
TABA afc 35+1
VVGA 35+1
2
R.F. (Ricardo) Fernandes Nazaré
11
5
9
Zondag 22 mei 2022
Nr
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Veld
Scheidsrechter
T
U
S
111813
10:30
TABA afc JO16-2
ST Pancratius/Badhoevedorp JO16-2
2
2,
6
-
112041
10:30
TABA afc JO16-1
OSV JO16-1
1
3
5
-
83771
12:30
TABA afc 2
Hooglanderveen 3
2
10
4
-
20139
15:00
TABA afc 1
Geinburgia sv. 1
2
R.B. (Radj) Ganpat
11
7,8
9
Woensdag 25 mei 2022
Nr
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Veld
Scheidsrechter
T
U
S
148087
18:30
TABA afc JO14-1
SDZ JO14-2
1
2,
6
-
215073
19:00
TABA afc JO19-2
AFC JO19-1
15-veld 1-TABA
Zaterdag 21 mei 2022
Tijd
Thuisteam
Uitteam
08:30
TABA afc JO12-4
SDZ JO12-7
Veld: 2B/C, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 186828
08:30
TABA afc JO11-3
TOS-Actief JO11-3
Veld: WB 1, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 189599
08:30
TABA afc JO11-1
DRC JO11-1
Veld: WB 1, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 191755
08:30
TABA afc JO10-4
JOS Watergraafsmeer JO10-1
Veld: 2A, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 193541
08:30
TABA afc JO10-3
SDZ JO10-3
Veld: 1C, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 194767
08:30
TABA afc JO9-1
CTO '70 vv JO9-1
Veld: 1B, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 200435
08:30
TABA afc JO8-3
HBOK JO8-1
Veld: 1D, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 205054
08:30
TABA afc JO8-2
AGB JO8-2
Veld: 1A, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 203479
08:30
TABA afc JO7-3
Zeeburgia avv JO7-1
Veld: 20-veld 1-Zeeburgia, Scheidrechter: Sportpark Middenmeer
T: , U: , S: , Wedstrijd: 213471
08:50
TABA afc JO7-3
ASV Blauw-Wit JO7-3
Veld: 20-veld 1-Zeeburgia, Scheidrechter: Sportpark Middenmeer
T: , U: , S: , Wedstrijd: 213472
10:00
TABA afc JO13-2
ZSGOWMS JO13-2
Veld: 2, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 175490
10:00
TABA afc JO12-5
OFC JO12-2
Veld: 1B/C, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 188811
10:00
TABA afc JO12-3
AFC JO12-6
Veld: 1A/D, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 188857
10:40
TABA afc JO7-1
ASV Blauw-Wit JO7-1
Veld: veld 2-Amstelveen/Nautilus, Scheidrechter: Sportpark Sportlaan-Oost
T: , U: , S: , Wedstrijd: 213403
10:50
TABA afc JO7-2
Amstelveen/Heemraad JO7-1
Veld: veld 2-Amstelveen/Nautilus, Scheidrechter: Sportpark Sportlaan-Oost
T: , U: , S: , Wedstrijd: 213405
11:30
TABA afc JO15-1
Swift JO15-1
Veld: 2, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 207621
11:30
TABA afc JO13-1
WV-HEDW JO13-2
Veld: 1, Scheidrechter:
T: -, U: -, S: -, Wedstrijd: 208113
13:00
TABA afc 6
Meer De sv. 8
Veld: 2, Scheidrechter:
T: 3, U: 5, S: -, Wedstrijd: 29155
13:15
TABA afc 2
Argon 5
Veld: 1, Scheidrechter:
T: 2,, U: 6, S: -, Wedstrijd: 66670
15:00
TABA afc 5
DVVA csv. 12
Veld: 2, Scheidrechter:
T: 10, U: 4, S: -, Wedstrijd: 39853
15:15
TABA afc 35+2
IJsselmeervogels 35+1
Veld: 1, Scheidrechter:
T: 11, U: 7, S: -, Wedstrijd: 30181
17:15
TABA afc 35+1
VVGA 35+1
Veld: 2, Scheidrechter: R.F. (Ricardo) Fernandes Nazaré
T: 11, U: 5, S: 9, Wedstrijd: 43278
Zondag 22 mei 2022
Tijd
Thuisteam
Uitteam
10:30
TABA afc JO16-2
ST Pancratius/Badhoevedorp JO16-2
Veld: 2, Scheidrechter:
T: 2,, U: 6, S: -, Wedstrijd: 111813
10:30
TABA afc JO16-1
OSV JO16-1
Veld: 1, Scheidrechter:
T: 3, U: 5, S: -, Wedstrijd: 112041
12:30
TABA afc 2
Hooglanderveen 3
Veld: 2, Scheidrechter:
T: 10, U: 4, S: -, Wedstrijd: 83771
15:00
TABA afc 1
Geinburgia sv. 1
Veld: 2, Scheidrechter: R.B. (Radj) Ganpat
T: 11, U: 7,8, S: 9, Wedstrijd: 20139
Woensdag 25 mei 2022
Tijd
Thuisteam
Uitteam
18:30
TABA afc JO14-1
SDZ JO14-2
Veld: 1, Scheidrechter:
T: 2,, U: 6, S: -, Wedstrijd: 148087
19:00
TABA afc JO19-2
AFC JO19-1
Veld: 15-veld 1-TABA, Scheidrechter:
T: , U: , S: , Wedstrijd: 215073