Programma uit

Week

Zaterdag 13 april 2024
Nr
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Accommodatie
Scheidsrechter
T
U
S
150297
08:30
Dijk De asv JO13-3
TABA afc JO13-2
Sportpark Schellingwoude
199316
08:30
Zeeburgia avv JO8-5
TABA afc JO8-3JM
Sportpark Middenmeer
199003
08:30
TOS-Actief JO8-1
TABA afc JO8-1
Sportpark Middenmeer
196211
08:30
TOS-Actief JO9-5
TABA afc JO9-4
Sportpark Middenmeer
189190
08:30
WV-HEDW JO12-2
TABA afc JO12-1
Sportpark Middenmeer
197328
09:00
HBOK JO9-1
TABA afc JO9-3
Sportpark W. van Schalkwijk
191655
09:00
AMVJ JO11-1
TABA afc JO11-1
Sportpark Het Loopveld
192615
10:00
TOS-Actief JO10-1
TABA afc JO10-2
Sportpark Middenmeer
150162
10:30
Waterwijk asc JO13-3
TABA afc JO13-1
Sportpark Rie Mastenbroek
R. (Roland) Bosma
190892
10:30
GeuzenMiddenmeer JO11-2
TABA afc JO11-3
Sportpark Voorland
193728
10:30
FC Weesp MO10-1
TABA afc JO10-4
Sportpark Papelaan
44507
14:30
TOB Rksv 35+2
TABA afc 35+1
Sportpark Oostzanerwerf
54778
15:00
Sporting Martinus 45+1
TABA afc 45+1
Sportpark Overburg
G.H. (Gertjan) van Jeveren
5
6
SCH - Scheidsrechter
28578
15:00
TOG VR1
TABA afc VR1
Sportpark Middenmeer
P.M.M. (Pietro) Janssen
168612
15:00
AS'80 JO13-3
TABA afc JO13-3
Sportpark Klein Brandt
166122
16:00
Dijk De asv JO15-1
TABA afc JO15-1
Sportpark Schellingwoude
161243
16:30
Waterwijk asc JO14-2
TABA afc JO14-1
Sportpark Rie Mastenbroek
Zondag 14 april 2024
Nr
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Accommodatie
Scheidsrechter
T
U
S
176004
08:30
Swift JO16-2
TABA afc JO16-2
Sportpark Olympiaplein
177125
11:30
DSS O23-2JM
TABA afc O23-3
Sportpark Pim Mulier
177207
12:45
Waterwijk asc JO17-1
TABA afc JO17-1
Sportpark Rie Mastenbroek
176485
13:00
SCPB'22 JO14-3
TABA afc JO14-2
Sportpark Schuilhoeve
176050
13:00
SCPB'22 JO15-2
TABA afc JO15-1
Sportpark Schuilhoeve
74641
14:00
GeuzenMiddenmeer 3
TABA afc 6
Sportpark Voorland
78427
14:30
TOS-Actief 3
TABA afc 4
Sportpark Middenmeer
T. (Tom) Bachmann
175819
15:00
SCPB'22 O23-4
TABA afc O23-1
Sportpark Schuilhoeve
Zaterdag 13 april 2024
Tijd
Thuisteam
Uitteam
08:30
Dijk De asv JO13-3
TABA afc JO13-2
Accommodatie: Sportpark Schellingwoude, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 150297
08:30
Zeeburgia avv JO8-5
TABA afc JO8-3JM
Accommodatie: Sportpark Middenmeer, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 199316
08:30
TOS-Actief JO8-1
TABA afc JO8-1
Accommodatie: Sportpark Middenmeer, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 199003
08:30
TOS-Actief JO9-5
TABA afc JO9-4
Accommodatie: Sportpark Middenmeer, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 196211
08:30
WV-HEDW JO12-2
TABA afc JO12-1
Accommodatie: Sportpark Middenmeer, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 189190
09:00
HBOK JO9-1
TABA afc JO9-3
Accommodatie: Sportpark W. van Schalkwijk, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 197328
09:00
AMVJ JO11-1
TABA afc JO11-1
Accommodatie: Sportpark Het Loopveld, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 191655
10:00
TOS-Actief JO10-1
TABA afc JO10-2
Accommodatie: Sportpark Middenmeer, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 192615
10:30
Waterwijk asc JO13-3
TABA afc JO13-1
Accommodatie: Sportpark Rie Mastenbroek, Scheidsrechter: R. (Roland) Bosma
T: , U: , S: , Wedstrijd: 150162
10:30
GeuzenMiddenmeer JO11-2
TABA afc JO11-3
Accommodatie: Sportpark Voorland, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 190892
10:30
FC Weesp MO10-1
TABA afc JO10-4
Accommodatie: Sportpark Papelaan, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 193728
14:30
TOB Rksv 35+2
TABA afc 35+1
Accommodatie: Sportpark Oostzanerwerf, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 44507
15:00
Sporting Martinus 45+1
TABA afc 45+1
Accommodatie: Sportpark Overburg, Scheidsrechter: G.H. (Gertjan) van Jeveren
T: 5, U: 6, S: SCH - Scheidsrechter, Wedstrijd: 54778
15:00
TOG VR1
TABA afc VR1
Accommodatie: Sportpark Middenmeer, Scheidsrechter: P.M.M. (Pietro) Janssen
T: , U: , S: , Wedstrijd: 28578
15:00
AS'80 JO13-3
TABA afc JO13-3
Accommodatie: Sportpark Klein Brandt, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 168612
16:00
Dijk De asv JO15-1
TABA afc JO15-1
Accommodatie: Sportpark Schellingwoude, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 166122
16:30
Waterwijk asc JO14-2
TABA afc JO14-1
Accommodatie: Sportpark Rie Mastenbroek, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 161243
Zondag 14 april 2024
Tijd
Thuisteam
Uitteam
08:30
Swift JO16-2
TABA afc JO16-2
Accommodatie: Sportpark Olympiaplein, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 176004
11:30
DSS O23-2JM
TABA afc O23-3
Accommodatie: Sportpark Pim Mulier, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 177125
12:45
Waterwijk asc JO17-1
TABA afc JO17-1
Accommodatie: Sportpark Rie Mastenbroek, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 177207
13:00
SCPB'22 JO14-3
TABA afc JO14-2
Accommodatie: Sportpark Schuilhoeve, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 176485
13:00
SCPB'22 JO15-2
TABA afc JO15-1
Accommodatie: Sportpark Schuilhoeve, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 176050
14:00
GeuzenMiddenmeer 3
TABA afc 6
Accommodatie: Sportpark Voorland, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 74641
14:30
TOS-Actief 3
TABA afc 4
Accommodatie: Sportpark Middenmeer, Scheidsrechter: T. (Tom) Bachmann
T: , U: , S: , Wedstrijd: 78427
15:00
SCPB'22 O23-4
TABA afc O23-1
Accommodatie: Sportpark Schuilhoeve, Scheidsrechter: 
T: , U: , S: , Wedstrijd: 175819