Met veel vreugd kondigen wij in samenwerking met de techniektrainingen van Club de Sport het allereerste Taba X Club de Sport Hooghoudtoernooi aan!
We kennen allemaal wel de beroemde beelden van de jeugdspelers van Ajax die voorafgaand aan de wedstrijd een hooghoud record mogen neerzetten.
Dit fenomeen zal dit jaar ook bij AFC Taba plaatsvinden. Tien jeugdspelers krijgen de kans om voorafgaand aan één van de thuiswedstrijden van de Zondag 1 een record neer te zetten. De aftrap zal zijn op Zondag 30 oktober om bij de wedstrijd tegen SVA 1. Het hooghouden zal rond 14:30 beginnen, waarna de wedstrijd zelf om 15:00 begint.
De speler die aan het eind van het jaar het hoogste record in handen heeft, wordt beloond met een leuke prijs.
Planning Hooghouden
Aanwezigheid jeugdspeler | 14:00 uur |
Start hooghouden | 14:30 uur |
Aanvang wedstrijd Zondag 1 | 15:00 uur |
Uiteraard is iedereen van harte welkom om te komen supporten!
We hopen jullie allemaal te zien op 30 oktober. Tot dan!
Wat op papier een makkelijke wedstrijd moest lijken voor AFC Taba, bleek toch niet zo makkelijk te gaan.
Laat deze unieke kans niet liggen! Word shirtsponsor van onze TABA 1
Neem contact op met het bestuur voor verdere details